Ev Temizliği

Bursa temizlik şirketleri arasında uzman kadrosu ve donanımı ile ön plana çıkan Bursa Temizlik Hizmetleri ekonomik fiyatları ile siz değerli müşterilerilerimize hizmet vermekten gurur duymaktadır.
Hizmet verilecek alanın büyüklüğü ve ihtiyacına göre malzeme ve çalışan sayısını belirleyen salon,mutfak,oda,tuvalet ve banyolarınızı temizleyerek kullanımınıza hazır hale getirmekteyiz. Çevreye duyarlı kimyasallar yardımı ile ilk günkü görünümüne kavuşturulan buharlı temizlik aletleri ile alanının en iddalısı Bursa Temizlik Hizmetleri Bursa İl Sınırları İçerisinde gerçekleştirdiği tüm temizlik hizmetleri için ek bir ücret talep etmemektedir.
Eşyalı Ev ve Daire Temizliğinin Uygulama Detayları :
Koltuk ve halıların süpürülüp dilerseniz silinmesi
Cam çerçeve ve kapıların silinmesi.
Parkelerin mop ile temizlenmesi.
Fayans ve seramiklerin kararmış derz dolgularının temizliği.
Aspratör, fırın ve mutfak dolaplarının yağlarının arındırılarak hijyene kavuşturulması.
Küvet, lavobo, klozet temizliğinin yapılması.
Yaptığımız işi gördüğünüzde verdiğiniz paranın sonuna kadar hak edildiğini sez de görecek ve yapılan ince temizlikten sonra evinizde rahat ve sağlıklı bir şekilde oturabileceksiniz
Günlük ev temizliği ve detaylı ev temizliği gereksinimleriniz için bizi arayıp bilgi alabilirsiniz. Son derece uygun koşullarda yaşam alanlarınızın hak ettiği temizliğe kavuşmasını sağlayabilirsiniz.