Hakkımızda

Bursa halı yıkama firmaları arasında 11 yıldır Bursa halkının halılarını yıkamaktadır.100 % müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız Halı Yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama,yorgan battaniye yıkama ve temizlik hizmetleri vermektedir.Bursa’nın her semtinden makbuz karşılığı halı, yorgan ve stor perdeleriniz teslim alınmakta olup koltuk takımlarınız evinizde son sistem kuru köpük yıkama makineleriyle yıkanmaktadır. Halılarınız tarafımızdan kaynaklanan zararlar doğrultusunda (yırtılma,yanma,renk bozulması,kaybolma vs.)teslim alındığı tarihten itibaren sigortalanmaktadır.Halılarınız teslim alınırken siz değerli müşterilerimize verilen makbuz aynı zamanda sigorta şartnamesi özelliği taşıyıp gerekli şartlar arka yüzünde belirtilmektedir.
Biz Bursa Halı Temizleme toplamda 250 m2 alanı olan modern bir tesise sahibiz.2006 yılında Elektronik teknisyeni İsmail ÇİÇE tarafından kurulan firmamız, ilk yıllarında sadece halı yıkama işleri üzerinde faaliyet göstermiştir.Bursa halkına 2 servis aracıyla hizmet veren firmamız son teknoloji makinalar (B240 F4) kullanmaktadır. Hızlı servise ve hijyene önem veren Bursa Halı Yıkama MYDET bitkisel özlü şampuanlar kullanmaktadır.
Misyonumuz: Bursa halkına 11 yıldır hizmet vern firmamız kapasitesini yılda 12 bin müşteriye ulaştırmış ve hijyen kelimesinin karşılığı olmak için uzman ekibimiz ve çözüm ortaklarımızla bunun için çalışıyoruz.
 
Vizyonumuz: Daha Hijyenik ve Ekonomik bir hizmet sunmak. Bursa Halı Yıkama Firmaları arasında en çok tercih edilen olmaktır.