Koltuk Yıkama

Günlük hayatta en çok kullanılan eşyalardan biri olan koltuk takımları aynı orantıda temizliğe ihtiyaç duyarlar.Dışarıdan elbiselerimiz ile aldığımız bakteriler evimiz bakteriler koltuklarımızda barınmakta ve çeşitli hastalıklara yol açmaktadır.bu nedenle Bursa Koltuk yıkama İşlemi yaparken koltuklarınızın en uç noktasına kadar ilaçlanması gerekmektedir.Bursa Koltuk yıkama‘da kullandığımız şampuanlar aynı zamanda tezenfekte ilacı olmakta ve sizlere daha hijyenik bir rahatlık sunmaktadır.
Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?
Bursada ilk kez Yıldırım Halı Yıkama‘nın kullandığı kuru köpük jeneratörü ile koltuklarınızı yıkamaktayız. Koltuk yıkamaya başlanmadan evvel koltuğunuzun kumaş cinsine göre farklılık gösteren şampuanımız seçilip kuru köpük makinamıza konulur ve üzerine su konularak konsantre edlir.koltuklarınıza leke ilacı uygulandıktan sonra kuru köpük fırçasıyla fırçalanır ve fırçalanırken köpüklenir.Bu sayede koltuklarınızın uzun süre kurumasını beklememektesiniz. koltuk takımlarınızın her yeri fırçalandıktan sonra endüstriyel sanayi tipi vakum makinamızda köpükten tamamen arındırılacak şekilde vakumlanır.
Koltuk Yıkama ekibimiz görevini başarmıştır. Artık hijyenik ve temiz görünümlü koltuklara sahipsiniz…
Sandalye Yıkama Nasıl Yapılır?
Sandalye, günlük yaşamda en çok kullandığımız ve bizim için en gerekli eşyalardan biridir. Bu sebeple hijyenik olması bizler için çok önemlidir. Devamlı kullandığımız her evin olmazsa olmazı olan sandalyelerinde, koltuklarımız gibi belirli periyotlarda yıkanıp hijyenik hale getirilmesi gerekmektedir. Ekibimiz bu hizmetide size sunmaktadır. Bursa Koltuk yıkama sisteminde olduğu gibi sandalyelerimizde sulu sistem olan Extraction sistemiyle yıkanır. Kir ve Lekelerinden arındırılır. En önemlisi ise sağlığımızı etkileyebilecek birçok mikroorganızmadan arındırılarak hijyenik bi halde beğeninize sunulur. Ekibimiz Koltuk yıkama işinde olduğu gibi Bursa Sandalye yıkama konusundada çok iddialıdır.
Unutmayın biz bu yıkama işlemlerinin hepsini memnuniyet garantisi dahilinde yapmaktayız. Bizi seçtiğinizde memnun olmama şansınız bulunmamaktadır.